ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10656472
nr 1065 6472
Nyrokoko, 83x73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:25:45
28/10 18:01:31
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.